Gerardroofs – dachy z Nowej Zelandii

Kim są producenci dachów z Nowej Zelandii?

Nowa Zelandia słynie nie tylko z pięknych widoków, czystej wody oraz wypasu owiec. To również miejsce, gdzie codziennie powstają najbardziej cenione na świecie pokrycia dachowe. Nowozelandzka jakość w tej dziedzinie jest znana na wszystkich rynkach. Co sprawia, że nowozelandzkie dachówki to jedne z najbardziej cenionych rozwiązań, jeżeli chodzi o wyposażanie dachu? Okazuje się, że jest to zasługą innowacyjnych pomysłów oraz stosowania jedynie wysokiej jakości składników. Dzięki czystości nowozelandzkich surowców powstają jedne z najbardziej odpornych dachówek, które zachowują swój unikatowy wygląd i właściwości na całe lata. Poznajmy tych producentów, jacy oferują nam najlepsze rozwiązania w postaci wytrzymałych i estetycznych pokryć dachowych.

AHI Roofing, Gerardroofs, Metrotile
http://www.powrotlegendytilcor.pl/gerardroofs-metrotile.php

AHI Roofing

AHI Roofing to znane i cenione przedsiębiorstwo, którego działalność skupia się na tworzeniu wysokiej jakości pokryć dachowych. Są to produkty odporne, a przy tym zapewniające unikatową estetykę. Chociaż dachówki pochodzą z odległej i egzotycznej dla nas Nowej Zelandii, to wyglądają bardzo podobnie do wielu naszych tradycyjnych pokryć dachowych. Produkty od AHI Roofing są stale doceniane przez m.in. inwestorów, którzy przeprowadzają budowę na Podhalu i pobliskich terenach. Dachówki i blachodachówki z posypką  ceramiczną i mineralną tej firmy doskonale pasują do tradycyjnej zakopiańskiej architektury, dzięki czemu stanowią element podkreślający ludowość tego miejsca. AHI Roofing to firma zarządzana z miasta Auckland, skąd jej produkty są transportowane na rynki światowe. Z tych rozwiązań czerpią zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi, którym zależy na dachówkach najwyższej jakości. Zanim jednak zdecydujemy się na kupno, warto upewnić się, czy dany sprzedawca jest licencjonowanym pośrednikiem z certyfikatem poświadczającym o tym, że produkty są oryginalne.

Gerardroofs

AHI Roofing zdobywa swoją popularność dzięki różnorakim markom, jakie działają na wielorakich kontynentach. Jednym z najbardziej znanych i dostępnych jest Gerardroofs, którego oferta należy również do bardzo zróżnicowanych – do jednych z najchętniej wybieranych produktów należą dachówki Gerard Corona. Niezależnie jednak od wyboru dachówek, możemy skorzystać z wielorakich gwarancji. Pierwsza z nich dotyczy odporności na ekstremalne warunki – z dachówkami marki Gerard niestraszne nam są wichury, ulewy oraz słońce. Drugim zapewnieniem jest 50 lat gwarancji na nasze pokrycia dachowe. Cena jest również przystępna, a koszty rozwiązań Gerard nie są większe od wymiany dachu za pomocą dachówki ceramicznej czy betonowej.

Metrotile

Kolejna godna polecenia marka to Metrotile. Jej producenci skupiają się na dostarczeniu pokryć dachowych, które pomimo swej innowacyjności, przypominają tradycyjne rozwiązania dachowe. Dzięki temu możemy z powodzeniem stosować je również do wymiany dachu. Oferta Metrotile zachwyca nam mnogością rozwiązań, czyli dachówkami w różnorakich kolorach, formach i kształtach. To lekkie dachówki, które nie wymagają dodatkowego zabezpieczenia.